Veľkoobchod so spodnou bielizňou, pyžamá, plavky, ...
25 rokov spoľahlivý dodávateľ pre maloobchod.

0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

O nás

Internetový Veľkoobchod s garanciou dodania tovaru do 3 prac. dní a najnižšej ceny

Internetový veľkoobchod GaleriaRIA ponúka svoje služby výlučne pre firmy, fyzické a právnické osoby, ktoré majú maloobchodné prevádzky s predajom textilného tovaru, so spodnou bielizňou a galantérie. Registráciu v našom E-shope preto musíme schváliť a uistiť sa, že ste obchodník / podnikateľ.

Na slovenskom textilnom trhu pôsobíme už od roku 1995 a mnohí naši spokojní zákazníci nás poznajú pod názvom firmy Pekná móda – Bratislava. Za túto dobu pôsobenia sme sa vyprofilovali na popredného dodávateľa spodnej bielizne, pyžám, županov, plaviek, ... na slovenskom trhu.

Zastupujeme viac ako 20 značiek poľských výrobcov a z toho exkluzívne pre Slovenskú rep. značky ako F A B I O, Miss FABIO, SELF colection, MUZZY a VENA, ktoré si môžete objednať priamo iba u nás. Predaj robíme aj formou rozvozu tovaru dodávkou pre Západoslovenský a Stredoslovenský kraj.

Pripojte sa aj Vy k našim stálym zákazníkom, ktorých si veľmi ceníme a pristupujeme k nim individuálne, či už pri obsluhe, riešení príležitostných reklamácií, výmene tovaru alebo množstevných zľavách pre obojstrannú spokojnosť.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Tím e-shopu GaleriaRIA